Scott SPEEDSTER GRAVEL 20 20 versnellingen met Hydraulische schijfremmen
Neem contact met ons op over deze fiets
The SCOTT Speedster Gravel 20 is your one stop shop for when the path gets less traveled. Comfortable geometry for all-day rides, room for big tires and fully internal cable routing make this a great option for those looking to take it off road!
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Scott |
| Model: | SPEEDSTER GRAVEL 20 |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 20 x Shimano CUES BR-RS405 |
| Kleur: | Wenge green |
| Maat: | 46 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Shimano BR-RS405 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 113 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!
Garantie:
0 maand(en) fabrieksgarantie
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10.00 - 17.00 |
| Woensdag: | 10.00 - 17.00 |
| Donderdag: | 10.00 - 17.00 |
| Vrijdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zaterdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Wij zijn altijd online bereikbaar! Via onze website zijn wij 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Telefonisch kunt u ons bereiken van dinsdag tot en met zaterdag, tussen 10:00 en 17:00 uur. Op zondag en maandag zijn wij telefonisch niet beschikbaar. Heeft u vragen over uw bestelling of komt u er niet uit? Bel ons gerust op 026-3702005 of 06-40364331, of stuur een e-mail naar info@goedkoperfietsen.nl. Wij staan klaar om u te helpen! |
|