Scott PASSAGE 10 BELT 26 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 400Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
The Passage 10 Belt E-Bike is your ticket to electrified city riding and hassle-free home maintenance. We designed Passage in a trim build and a sleek frame that perfectly complements the lightweight Bosch SX motor. Together, they’re a dynamite duo that provide plenty of punch to spin up city hillsides or navigate traffic with ease.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Scott |
| Model: | PASSAGE 10 BELT |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 26 x Shimano Alfine SL-S503 |
| Kleur: | Midnight grey |
| Maat: | 48 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Remmen (achter): | Shimano BR-MT200 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 217 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!
Garantie:
0 maand(en) fabrieksgarantie
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10.00 - 17.00 |
| Woensdag: | 10.00 - 17.00 |
| Donderdag: | 10.00 - 17.00 |
| Vrijdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zaterdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Wij zijn altijd online bereikbaar! Via onze website zijn wij 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Telefonisch kunt u ons bereiken van dinsdag tot en met zaterdag, tussen 10:00 en 17:00 uur. Op zondag en maandag zijn wij telefonisch niet beschikbaar. Heeft u vragen over uw bestelling of komt u er niet uit? Bel ons gerust op 026-3702005 of 06-40364331, of stuur een e-mail naar info@goedkoperfietsen.nl. Wij staan klaar om u te helpen! |
|