Scott ADDICT GRAVEL 10 13 versnellingen met Hydraulische schijfremmen
Neem contact met ons op over deze fiets
The SCOTT Addict Gravel 10 will get you wherever you’re going, no matter what the trail throws at you. More progressive, more control and more mounts mean this adventure-ready machine is your ticket to getting out there. Find yourself, get lost.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Scott |
| Model: | ADDICT GRAVEL 10 |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 13 x SRAM FORCE AXS HRD |
| Kleur: | Gelato blue/gelato pink |
| Maat: | 48 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | SRAM FORCE AXS HRD Shift-Brake Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 84 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!
Garantie:
0 maand(en) fabrieksgarantie
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10.00 - 17.00 |
| Woensdag: | 10.00 - 17.00 |
| Donderdag: | 10.00 - 17.00 |
| Vrijdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zaterdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Wij zijn altijd online bereikbaar! Via onze website zijn wij 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Telefonisch kunt u ons bereiken van dinsdag tot en met zaterdag, tussen 10:00 en 17:00 uur. Op zondag en maandag zijn wij telefonisch niet beschikbaar. Heeft u vragen over uw bestelling of komt u er niet uit? Bel ons gerust op 026-3702005 of 06-40364331, of stuur een e-mail naar info@goedkoperfietsen.nl. Wij staan klaar om u te helpen! |
|