Gazelle Paris C7 7 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 400Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
Gazelle Paris is een e-bike met een sterke basis. Je zit heerlijk rechtop en het stabiele lichtgewicht aluminium frame met een lage brede instap verzekeren jou van een ontspannen rit. Bovendien geven de rits aan toponderdelen je een veilig gevoel op de weg. Kortom; duurzaam fietsplezier gegarandeerd!
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Paris C7 |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 7 x Shimano Nexus |
| Kleur: | Light Olive |
| Maat: | 61 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro HD-T280 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 247 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!
Garantie:
0 maand(en) fabrieksgarantie
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10.00 - 17.00 |
| Woensdag: | 10.00 - 17.00 |
| Donderdag: | 10.00 - 17.00 |
| Vrijdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zaterdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Wij zijn altijd online bereikbaar! Via onze website zijn wij 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Telefonisch kunt u ons bereiken van dinsdag tot en met zaterdag, tussen 10:00 en 17:00 uur. Op zondag en maandag zijn wij telefonisch niet beschikbaar. Heeft u vragen over uw bestelling of komt u er niet uit? Bel ons gerust op 026-3702005 of 06-40364331, of stuur een e-mail naar info@goedkoperfietsen.nl. Wij staan klaar om u te helpen! |
|