Gazelle Orange C8+ 8 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 400Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
Comfortabel door de stad cruisen? Snel een boodschap bij de supermarkt halen? Het is op het lijf geschreven van de Gazelle Orange. Met onder meer zijn lage instap, brede banden en verstelbare Switch-stuurpen is dit iconische Gazelle-model de comfortabele allrounder.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Orange C8+ |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 8 x Shimano Nexus |
| Kleur: | Black |
| Maat: | 57 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro HD-T280 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 23 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!
Garantie:
0 maand(en) fabrieksgarantie
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10.00 - 17.00 |
| Woensdag: | 10.00 - 17.00 |
| Donderdag: | 10.00 - 17.00 |
| Vrijdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zaterdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Wij zijn altijd online bereikbaar! Via onze website zijn wij 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Telefonisch kunt u ons bereiken van dinsdag tot en met zaterdag, tussen 10:00 en 17:00 uur. Op zondag en maandag zijn wij telefonisch niet beschikbaar. Heeft u vragen over uw bestelling of komt u er niet uit? Bel ons gerust op 026-3702005 of 06-40364331, of stuur een e-mail naar info@goedkoperfietsen.nl. Wij staan klaar om u te helpen! |
|