Cortina Tide 3 versnellingen met Terugtraprem / Rollerbrake voor
Neem contact met ons op over deze fiets
Een fiets heeft het soms zwaar te voorduren in de stad. Regen, vallende fietsen in het fietsenhok, stoepje op, stoepje af. De complete Cortina Tide is zo robuust en comfortabel mogelijk gemaakt, zodat de fiets intensief kan worden gebruikt. Door de stevige bagagedrager kan je extra veel spullen meenemen. Het lichte frame en de soepele sturing zorgen ervoor dat je goed wendbaar bent in het drukke stadsverkeer. Met de mooie opvallende kleuren en een groot aantal framematen is er altijd een Cortina Tide die bij jou past.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Cortina |
| Model: | Tide |
| Frametype: | Dames |
| Versnellingen: | 3 |
| Kleur: | Jett black matt |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Dubbele handrem of Terugtraprem Terugtraprem / Rollerbrake voor |
| Gewicht: | 17.3 kg |
| Modeljaar: | 2024 |
Deel het met uw vrienden!
Garantie:
0 maand(en) fabrieksgarantie
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10.00 - 17.00 |
| Woensdag: | 10.00 - 17.00 |
| Donderdag: | 10.00 - 17.00 |
| Vrijdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zaterdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Wij zijn altijd online bereikbaar! Via onze website zijn wij 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Telefonisch kunt u ons bereiken van dinsdag tot en met zaterdag, tussen 10:00 en 17:00 uur. Op zondag en maandag zijn wij telefonisch niet beschikbaar. Heeft u vragen over uw bestelling of komt u er niet uit? Bel ons gerust op 026-3702005 of 06-40364331, of stuur een e-mail naar info@goedkoperfietsen.nl. Wij staan klaar om u te helpen! |
|