Carqon Classic 99 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 500Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
Een stijlvolle en robuuste elektrische bakfiets. Veilig dankzij de hoge bak met een uniek geïntegreerde kinderdeur.
Stijlvol. Krachtig. Carqon Classic.
Onderscheidend als geheel, doordacht tot in het kleinste detail. De Carqon Classic is ontworpen om jou en je kinderen de beste bakfietservaring te bieden die er is.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Carqon |
| Model: | Classic |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 99 x Enviolo |
| Kleur: | Zwart |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 27.5" |
| Gewicht: | 60 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
Deel het met uw vrienden!
Garantie:
0 maand(en) fabrieksgarantie
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10.00 - 17.00 |
| Woensdag: | 10.00 - 17.00 |
| Donderdag: | 10.00 - 17.00 |
| Vrijdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zaterdag: | 10.00 - 17.00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Wij zijn altijd online bereikbaar! Via onze website zijn wij 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Telefonisch kunt u ons bereiken van dinsdag tot en met zaterdag, tussen 10:00 en 17:00 uur. Op zondag en maandag zijn wij telefonisch niet beschikbaar. Heeft u vragen over uw bestelling of komt u er niet uit? Bel ons gerust op 026-3702005 of 06-40364331, of stuur een e-mail naar info@goedkoperfietsen.nl. Wij staan klaar om u te helpen! |
|